BR200-DDTN M18 O.2m NPN Diffuse Reflective photoelectric Sensor
Original price was: Rp620,000.00.Current price is: Rp600,000.00.
Share this product
Description
BR200-DDTN M18 O.2m NPN Diffuse Reflective photoelectric Sensor SG23
Description:
Sensor, Photo, Diffuse Reflective, Narrow Beam, 18mm Round Brass, 200 mm Range, Light & Dark On, NPN Output, 12 – 24 VDC
Feature:
Photoelectric Sensor
Type Round shape type
Sensing type Diffuse reflective (Narrow beam)
Sensing distance 200 mm